Hotel Pojezierze Szczecinek
nocleg, pokoje
restauracja, bar, catering
restauracja, bar, catering
restauracja, bar, catering

»

Hotel Pojezierze

Hotel Pojezierze położony jest w samym centrum Szczecinka, co umożliwia poznanie uroków miasta, jak również zapewnia łatwy dostęp do szerokiego wachlarza atrakcji. To wyjątkowe położenie zapewni Państwu miły i udany pobyt służbowy, a także wypoczynkowy.

Sale konferencyjne - Szczecinek
Eventy, imprezy dla firm - Szczecinek
Eventy, imprezy dla firm - Szczecinek

Rezerwacja

Buchung/Бронирование
Dziękujemy ! Twoja rezerwacja został przyjęta.

Vorname und Zuname:/Имя и ФамилияU:

E-mail Adresse:/Адрес и е-mail:

Telefonnummer:/телефон:
od:/von:/Дата заезда: do:/bis:/Дата отъезда

Personen:/Количество Гостей:

Zimmer:/Количество Комнат:

Nachricht:/Информация:

Szczecinek:

Szczecinek (kaszub. Nowé Szczëtno, niem. Neustettin, szw. Nien Stettin[4], łac. Nova Stetin[5]) – miasto w północno-zachodniej Polsce, na Pomorzu Zachodnim, siedziba władz powiatu szczecineckiego, gminy miejskiej i wiejskiej Szczecinek. Miasto na pograniczu Pojezierza Drawskiego i Pojezierza Szczecineckiego, położone pomiędzy trzema jeziorami: Trzesiecko, Wielimie i Wilczkowo. Założony w 1310 roku przez księcia Warcisława IV od razu otrzymał prawa miejskie.
W Szczecinku krzyżują się droga krajowa nr 11 i nr 20, a swój bieg rozpoczyna droga wojewódzka nr 172. Miasto jest też istotnym węzłem kolejowym, łącząc trasy nr 210, 404 i 405.
Według danych GUS z 1 stycznia 2011 roku, Szczecinek miał 38 977 mieszkańców. Czyni go to szóstym pod względem ilości mieszkańców ośrodkiem miejskim województwa zachodniopomorskiego i 116. w Polsce[6].

Źródło: Wikipedia

Hotel i Restuaracja "ELite"

Hotel położony jest w centrum miasta przy jego głównej arterii. Wyciąg do nart wodnych znajduje się w odległości około 300m. Kompleks sportowo rekreacyjny z basenem, kortami tenisowymi - około 500m. Do dyspozycji gości są pokoje jedno, dwu i trzy osobowe. Jesteśmy w stanie zapewnić zakwaterowanie i wyżywienie dla dużych, zorganizowanych grup. Dysponujemy salą konferencyjno-bankietową. Zapewniamy organizację bankietów, imprez, szkoleń wraz z wyżywieniem i dodatkowymi atrakcjami. Przy hotelu znajduje się Restauracja „Elite” w której zapewniamy smaczne posiłki dla naszych gości oraz catering na każdą okazję.

Kontakt

Hotel "Pojezierze"ul. Wyszynskiego 69a
78-400 Szczecinek
tel.: (+48) 94 374 35 56
tel.: (+48) 94 374 33 41
fax: (+48) 94 374 35 70
tel. kom.: (+48) 784 333 331
e-mail: hotel@pojezierze.net


Przydatne linki:

Strona Szczecinka
SAPIK - Szczecinek
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Lokalna telewizja
Lokalna gazeta

Web by PROwincja.eu :: SimplePRO CMS 2.0